Příměstský tábor „Letňák“

Letnak

I letos v létě plánujeme, společně s DKMO, outdoorový příměstský tábor s názvem „Letňák“.

Na účastníky čekají nejen klasické pionýrské aktivity, jako třeba střelba ze vzduchovky, táborák, různé hry v přírodě a lukostřelba, ale i různé společenské a stolní hry, hledání pokladů pomocí GPS, 3D labyrint a mnohé další. Určitě taká zavítáme na bazén a jízdu na koních.  Připraven i alternativní program, za špatného počasí.

Tábor bude probíhat od pondělí 31. 7. 2017 do pátku 4. 8. 2017. Je pouze příměstský – to znamená, že děti dorazí kolem osmé hodiny dopoledne a rozejdou se kolem páté odpoledne.

Většina programu bude probíhat v areálu Letňák v Orlové a jeho okolí, kde bude také sraz, ale určitě zavítáme i jinam.

Zajištěny obědy v restauraci Koliba a svačiny 2x denně.

Maximální počet je 20 účastníků.

Cena tábora je 1 000,-

Přihlášku naleznete ZDE